DomůNovinkyPřijímací talentové zkoušky pro školní rok 2021/2022

Přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2021/2022

Nabor-2021

Talentové zkoušky do naší školy jsou plánovány na dny:

13. a 14. května 2021 od 13 do 18 hodin

31. května a 1. června od 13 do 18 hodin

Vážení rodiče, vážení uchazeči,

plánované termíny talentových zkoušek se vzhledem k nejistému vývoji situace epidemie na území ČR mohou posouvat. Termíny budeme upřesňovat a průběžně aktualizovat podle jejího vývoje. Přesto se v tuto chvíli již lze k talentovým zkouškám zaregistrovat, a to prostřednictvím vyplněné elektronické přihlášky do našeho systému. Předpokládáme, že talentové zkoušky budou probíhat v budově školy (za nezbytných hygienických opatření). Pokud by měly talentové zkoušky probíhat on-line (prostřednictvím distančních platforem), o jejich formách Vás budeme informovat na našich webových stránkách.

(Odkaz na přihlášku naleznete ZDE.)

Upozornění pro rodiče:

Registrace sama o sobě neznamená automatické přijetí žáků, talentovou zkoušku je nutno vykonat za osobní účasti uchazeče v budově naší školy!

Vypsané termíny jsou rovnocenné. Ke zkouškám je potřeba se dostavit ve vybraný den minimálně 1 hodinu před jejich zakončením.

Není potřeba si z domova brát vlastní pomůcky. Pouze uchazeči, kteří mají zájem o hru na hudební nástroj a již hráli, si mohou přinést vlastní (není podmínkou).

K vykonání talentové zkoušky na taneční obor je nutné se převléknout do vhodného oblečení, které umožňuje plný rozsah pohybu, zároveň však obepíná siluetu těla. Doporučujeme také vlasy učesat tak, aby při pohybu nezasahovaly do obličeje. Např. tričko/nátělník + legíny/kraťasy; dres; baletní obuv/naboso; culík/drdol.

Výsledky talentových zkoušek budou zveřejněny na webových stránkách školy. Uchazeč bude ve výsledcích uveden pod identifikačním číslem, které bude vytištěno na přihlášce. Výsledky talentových zkoušek budou zveřejněny na webových stránkách školy dne 15. 6. 2021.

V případě posunutí termínů přijímacích zkoušek se bude posouvat i termín zveřejnění výsledků talentových zkoušek!

Uchazeč bude přijat ke studiu na základě úspěšně vykonané talentové zkoušky a při volné kapacitě v konkrétním studijním zaměření.

Uchazeči označení ve výsledkové listině jako "čekatelé" mohou být přijati dodatečně podle nově uvolněných míst a to i na začátku školního roku nebo v jeho průběhu.

U uchazečů ze zemí mimo EU je potřeba předložit aktuální doklad o povolení pobytu na území ČR.

Kritéria talentových zkoušek naleznete ZDE.

 
Základní umělecká škola
U Prosecké školy 92
190 00 PRAHA 9
IČ: 708 48 947

Najdete nás na mapy.cz

Kancelář školy:
286 886 138
Ředitelna:
283 882 149
Zástupce ředitele:
286 884 243
Email ZUŠ:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

banner 1

Zřizovatel školy

Logo Praha