DomůNovinkyPřijímací talentové zkoušky 2019

Přijímací talentové zkoušky 2019

Talentové zkoušky do naší školy se budou konat ve dnech:

9. a 10. května 2019 od 14 do 18 hodin
3. a 4. června 2019 od 14 do 18 hodin

Vypsané termíny jsou rovnocenné. Ke zkouškám je potřeba se dostavit ve vybraný den minimálně 1 hodinu před jejich zakončením

Pod tímto odkazem naleznete elektronickou přihlášku do naší ZUŠ. Pokud se chystáte se svým dítětem zúčastnit talentových zkoušek v některém ze čtyř vypsaných termínů, předem prosím vyplňte a odešlete tuto elektronickou přihlášku. Přihláška je nezávazná, slouží k urychlení registrace uchazečů v průběhu talentových zkoušek. Přihlášku vyplňte a odešlete tolikrát, kolik oborů a studijních zaměření chcete, aby Vaše dítě navštěvovalo. Pro každý ze čtyř oborů pak bude nutné vykonat jednu talentovou zkoušku. Pokud si nejste jisti jaké studijní zaměření zvolit, ponechte předvyplněnou možnost --- a upozorněte na tuto skutečnost při registraci během talentových zkoušek v ZUŠ. Vyplnění a odeslání elektronické přihlášky není povinné, během talentových zkoušek budou na místě registrováni i uchazeči, kteří elektronickou přihlášku neodeslali.

Není potřeba si z domova brát vlastní pomůcky. Pouze uchazeči, kteří mají zájem o hru na hudební nástroj a již hráli, si mohou přinést vlastní (není podmínkou).

K vykonání talentové zkoušky na taneční obor je nutné se převléknout do vhodného oblečení, které umožňuje plný rozsah pohybu, zároveň však obepíná siluetu těla, naboso či v piškotech. Doporučujeme vlasy učesat tak, aby při pohybu nezasahovaly do obličeje. Např. tričko/nátělník + legíny/kraťasy; dres; culík/drdol.

U uchazečů ze zemí mimo EU je potřeba předložit aktuální doklad o povolení pobytu na území ČR.

Výsledky talentových zkoušek budou zveřejněny na webových stránkách školy. Uchazeč bude ve výsledcích uveden pod identifikačním číslem, které bude vytištěno na přihlášce.

Uchazeč bude přijat ke studiu na základě úspěšně vykonané talentové zkoušky a při volné kapacitě v konkrétním studijním zaměření.

Uchazeči označení ve výsledkové listině jako "Čekatelé" mohou být přijati dodatečně podle nově uvolněných míst a to i na začátku školního roku nebo v jeho průběhu.

Kritéria talentových zkoušek jsou ke stažení ZDE

 
Základní umělecká škola
U Prosecké školy 92
190 00 PRAHA 9
IČ: 708 48 947

Najdete nás na mapy.cz

Kancelář školy:
286 886 138
Ředitelna:
283 882 149
Zástupce ředitele:
286 884 243
Email ZUŠ:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.