Zde najdete články s úspěchy našich žáků na různých soutěžích a akcích. Stejně tak zde naleznete informace o přijetí našich žáků na umělecké školy.

Výtvarná soutěž Slovo dětmi malované

Ocenění 2. místo ve 4. kategorii získaly žákyně ze třídy pí. uč. Dany Novákové Anežka Boušková, Diana Ščepanska, Kateřina Rajdlová, Anna Krčmářová, Alžběta Černá, Amálka Zahrádková. Gratulujeme!!!

 

Wolkerův Prostějov 2019

Na 62. celostátní přehlídce uměleckého přednesu a divadel poezie Wolkrův Prostějov 2019 získali Jan Čada a Daniel Klouda - oba ze tř. pí uč. Zoji Oubramové - CENU POROTY. Gratulujeme!!!

 

Mezinárodní dětská výtvarná výstava LIDICE 2019

Ve 47. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019 s tématem Chemie získali žáci výtvarného oboru významná ocenění.

Medaili Lidická růže za mimořádně úspěšnou práci v technice fotografie získala Tereza Leschtinová (15) ze třídy paní učitelky Terezy Štětinové.

Medaili škole za kolekci za mimořádně úspěšnou kolekci prací v technice grafika a čestná uznání získali Agáta Císařová (16), Beáta Janatová (14), Sofie Kolevová (14), Jan Timotej Škarda (15), Marie Táborská (14), Natálie Vosecká (12) ze třídy paní učitelky Dany Novákové.

Čestné uznání za fotografii získala Amina Neshytaya (14) a čestné uznání za kolektivní práci dětí Chemické objevy: Střelný prach!!! (12-15) ze třídy paní učitelky Terezy Štětinové.

 

Všem oceněným žákům srdečně gratulujeme!

 

 

Prague Junior Note 2019

Žákyně Michaela Čabanová ze třídy pí uč. Emílie Pallové získala čestné uznání v náročné soutěži ve hře na klavír Prague Junior Note. Gratulujeme!!!

 

Hradecké Guitarreando 2019

Kytarový orchestr pod vedením pí uč. A. Řezníčkové získal Stříbrné pásmo v celonárodní soutěži Hradecké Guitarreando 2019. Gratulujeme!!!

 

Novohradská flétna 2019

Na mezinárodní soutěži mladých interpretů Novohradská flétna 2019 získali naši žáci:

3. místo: Magdalena Holubová - ze třídy pí uč. P. Ondřichové Trefné

2. místo: Kateřina Korandová a Julie Vlachová - ze třídy p. uč. J. Prajera

1. místo: Adam Kolátor - ze třídy pí uč. Š. Vašíčkové

Gratulujeme!!!

 

Pražský kalich 2019

Na recitační soutěži Pražský kalich - v krajském kole - získali ocenění žáci ze třídy pí uč. Zoji Oubramové: Filip Šimr, Jan Čada, Viola Durdová a Daniel Klouda - s postupem na celostátní Wolkerův Prostějov! Gratulujeme!!!

 

Teplické flautohry 2019

Na X. ročníku soutěže ve hře na zobcovou flétnu Teplické flautohry získali: Kateřina Korandová a Julie Vlachová - ze třídy p. uč. J. Prajera - 2. místo a Adam Kolátor - ze třídy pí uč. Š. Vašíčkové - 1. místo. Gratulujeme!!! 

 

Pražské poetické setkání - 2019

V krajském kole soutěže Pražské poetické setkání získali ocenění: Natálie Kloudová, Maxmilián Holodňák - ze třídy pí uč. Zoji Oubramové a Justýna Tůmová - s postupem na národní Dětskou scénu - ze třídy pí uč. Jitky Morávkové. Gratulujeme!!!

 

PRAGuitarra Clásica - 2019

Anna Buryšková ze třídy p. uč. Pavla Švába získala III. cenu na soutěži PRAGuitarra Clásica ve hře na klasickou kytaru. Gratulujeme!!!

 

Strana 1 z 5