DomůRodičeRozvrhy hodin

Rozvrhy hodin 2018/2019

Upozornění: rozvrhy hodin pro školní rok 2018/2019 jsou pouze předběžné a mohou se ještě změnit!

Hudební nauka

Učebna: 3

 

Pondělí 

(Anna Švecová, DiS.)

Úterý

(PaedDr. Tamara Kobyláková)

Středa

(PaedDr. Tamara Kobyláková)

Čtvrtek

(Anna Švecová, DiS.)

14:10-14:55

 

 2.B

 1.C  

15:00-15:45

 1.A

 1.B

 3.B

 2.D

15:55-16:40

 PHV-A

 3.A

 2.C

 PHV-B

16:45-17:30

 2.A

 4.A

 4.B

 1.D

17:35-18:20

 4./5.

 5.A.

 5.B

 3.C

18:25-19:10

 Seminář kl. n.    

 

 

Hudební obor

Skupinová interpretace

Všichni žáci hudebního oboru 6. a 7. ročníku I. stupně mají povinnost navštěvovat týdně dvě hodiny vybraného předmětu skupinové interpretace.

Všichni žáci hudebního oboru 1. - 4. ročníku II. stupně mají povinnost navštěvovat týdně jednu hodinu vybraného předmětu skupinové interpretace.

Nabídka předmětů zde:

Kytarový soubor (A. Řezníčková)                      ÚT 18:25 - 19:55 - 2h týdně

Seminář klávesových nástrojů (D. Patras)        PO 18:25 - 19:10 - 1h týdně

Kapela (D. Patras)                                             ST 17:35 - 19:05 - 2h týdně

Sbor H. Malíkové                                                ST 17:35 - 19:05 - 2h týdně

Sbor P. Karlíkové                                                ST 17:35 - 18:20 - 1h týdně

Soubor bicích nástrojů (T. Stloukal)                   ÚT 16:45 - 18:15 - 2h týdně

Sbor Wings (M. Patrasová)                                ÚT 16:45 - 18:15 - 2h týdně

Orchestr Freecoolin (V. Kalenda)                       PO 16:45 - 18:15 - 2h týdně

 

Taneční obor

Irské tance – Gabriela Klášterková

Pondělí

Čtvrtek

Pátek

14:10-15:40

1. skupina STEP

14:10-15:40

2. skupina

13:20-14:50

1. skupina

15:55-17:25

2. skupina STEP

15:55-18:10

3. skupina STEP

 

 

17:35-18:20

3. skupina

18:25-19:55

4. skupina

 

 

18:25-19:55

4. skupina

 

 

 

 

 

Klasický tanec – Jana Hendrichová

Úterý

Středa

Pátek

14:10-15:40

1.+3. ročník

14:10-15:40

PTV

14:10-15:40

3. ročník

15:55-17:20

5. ročník

15:55-17:20

5. ročník

15:55-17:20

7. ročník

17:35-19:05

II. stupeň

17:35-19:05

7. ročník

17:35-19:05

II. stupeň

 

Současný tanec – Miroslava Vitásková

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

 

Pátek

 14:10-15:40

 4.ročník 

 14:10-15:40

  2. ročník

  14:10-15:40

  4. ročník

   

 15:50-17:20

1./II. ročník 

 15:50-16:50

6.+7. ročník

  15:50-17:50 

6.+7. ročník 

15:00-16:30

1.+3. ročník

 17:30-19:00

3./II. ročník 

 17:00-18:30

2./II. ročník

18:00-19:30

1./II.+2./II. ročník     
    

 18:40-20:10

3./II. roč.

 

     

 

Literárně-dramatický obor

Jitka Morávková

Úterý

Čtvrtek

Pátek

14:10-14:55

Přednes 5.-6.r.

14:10-14:55

Přednes 5.-6.r.

14:10-14:55

Přednes 5./I.-2./II.r.

15:00-16:30 

Dramatika 4.-6.r.

15:00-16:30

Dramatika 5.-6.r.

15:00-16:30

Dramatika 5./I.-2./II.r.

16.30-17.15

Přednes 4.-6.r.

16:30-17:15

Přednes

16:35-17:20

Přednes

 

 

17:25-18:55 

Dramatika 4.r. 

17:20-18:05

Přednes 4.r.

 

Mgr. Zoja Oubramová

Pondělí

Středa

Čtvrtek

15:00-15:45

3.-6./I. Přednes A

15:00-15:45 

II.stupeň Sólový projev A

15:00-16:30

2.+3./I. Dramatická průprava

15:50-17:20

3.-6./I. Dramatika

15:50-17:20

II. stupeň Základy tvorby

16:30-17:15

2.+3./I. Přednes

17:20-18:05

3.-6./I. Přednes B

17:20-18:05 

II.stupeň Sólový projev B 

 

 

 

Martin Janouš

Pondělí

Středa

Pátek

 

 

14:10-15:40

Dramatická průprava

14:10-14:55

Přednes, sólový projev

15:00-16:30

PDV + Dramatická průprava

15:50-16:35

Přednes

15:00-16:30

Dramatická tvorba

16:45-17:20

Přednes

16:40-18:10

Dramatika a jevištní praxe

16:35-17:20

Přednes, sólový projev

   

18:10-18:55

Přednes

   

 

Výtvarný obor

Mgr. Dana Nováková

Pondělí (učebna 21)

Úterý (učebna 21)

Středa (učebna 21)

Čtvrtek (učebna 21)

14:10-16:25

8-13 let

14:10-16:25

8-10 let

14:10-16:25

9-12 let

14:10-16:25

9-12 let

16:45-19:00

keramická tvorba

 

 

16:45-19:00

12-17 let

16:45-19:00

12-18 let

 

MgA. Tereza Štětinová

Pondělí

Středa

Čtvrtek 

14:10 - 16:25

1.-5./I. Plošná a prostorová tvorba

14:10 - 16:25

PVV - 3./I.

14:10 - 16:25

PVV - 5./I.

16:45 - 19:00

Fotografie a nová média

16:45 - 19:00

3./I. - 4./II.

16:45 - 19:00

3./I. - 2./II.

 

Věra Štrosová Eliášová

Pondělí (učebna 14)

Úterý (učebna 14)

Středa (učebna 14)

Čtvrtek (učebna 14)

Pátek (učebna 14)

15:00-17:15 

1.sk. (11,12,13 let)

15:00-17:15

2.sk. (8,9,10 let)

15:45-18:00

3.sk. (13,14,15 let)

14:10-16:25

4.sk. (6,7,8 let)

15:00-17:15

6.sk. (12,13,14 let) + II. stupeň

 

 

 

 

 

 

16:45-19:00

5.sk. (15-18 let) příprava na SŠ a VŠ

 

 

 

Centrální rozvrh

 

Jméno Učebna    
  PO ÚT ST ČT
Hospodářka EK EK EK EK EK
Antl Jakub, Dis.       15  
Baštová Anna, DiS.   4 17   15
Hendrichová Jana   SÁL TANEČNÍ SÁL   TANEČNÍ SÁL
Holk Roman, Mgr. ŘED ŘED ŘED ŘED ŘED
Horká Kateřina, BcA. 12       12
Janouš Martin, Mgr.  4   4   4
Kalenda Václav, MgA. POP   GD    
Karlíková Pavla   20 20 20 20
Klášterková Gabriela SÁL     SÁL  SÁL
Kobyláková Tamara, PaedDr.    3  3    
Kolářová Zdena, MgA.   11 11 11 11
Kovár Jiří, Mgr. 6  6 6 6 6
Kristenová Dagmar, Mgr. 9   9    
Kučerová Naděžda, MgA. 13 13 13 13 13
Kulich Ludvík, DiS. 16      
Lange Daniela, MgA. 10   10   10
Malíková Helena   8 8 8 8
Morávková Jitka   2   4 2
Nováková Dana, Mgr. 21 21 21 21  
Novotná Magda, MgA. GD       POP
Ondřichová Trefná Pavla, DiS. 20 12    19 19
Oubramová Zoja, Mgr. 2   2 2  
Pallová Emílie, Mgr.   9 12 9 9
Patras Daniel, MgA. 11, 3 POP, GD POP POP  
Patrasová Markéta, Mgr.   GD      
Petr Jan, MgA.
Prajer Jan 19 19 19    
Řezníčková Alena   16, 3 16 16 16
Scheinostová Zuzana, Mgr. 5 5      
Schneider Ladislav, dipl. um. 14     7  
Stloukal Tomáš, DiS. BICÍ BICÍ BICÍ   BICÍ  
Štětinová Tereza, MgA. 18   18 18  
Štrosová-Eliášová Věra 14 14 14 14 14
Šváb Pavel, Mgr. 15 15 15    
Švecová Anna, DiS.  3, 9 10   3 3
Tesař Jan, Bc. 17 17   17 17
Vašíčková Štěpánka, DiS. 7   7    7
Vitásková Miroslava TANEČNÍ SÁL TANEČNÍ SÁL   TANEČNÍ SÁL TANEČNÍ SÁL
Vodička Leo Marian, MgA. 8       GD
Vojta Pavel, Mgr.     5 5 5